Szukamy Ciebie!

To dynamiczna firma i szukamy dynamicznych osób, które mogą stać się częścią naszych zespołów zajmujących się obsługą klienta i korporacyjnych.
Poszukujemy profesjonalistów z różnych dziedzin, z solidnym doświadczeniem i chęcią dokonywania zmian.Poznaj ROYPOW!

Bądź częścią czegoś bardziej obiecującego!

Będziemy Cię cenić i zapewniać mnóstwo powodów, dzięki którym będziesz szczęśliwy, zmotywowany i będziesz mógł pracować tutaj.
To konkurencyjne środowisko, ale uważamy to za dobrą rzecz.Wydobędziesz z tego tyle, ile w to włożysz.
W końcu jest to miejsce, w którym możesz występować na wysokim poziomie, mieć świetny balans między życiem zawodowym a prywatnym oraz szansę na kształtowanie swojej kariery.

Inwestujemy w Twój sukces

Dołącz do naszej drużyny!Podniesiesz swoją wartość zawodową i będziesz pracować nad angażującymi projektami.

Obroty
Opis pracy
Cel pracy: Poszukiwanie i odwiedzanie bazy klientów oraz dostarczonych leadów
obsługuje klientów poprzez sprzedaż produktów;zaspokajanie potrzeb klientów.

Obowiązki:
▪ Obsługuje istniejące konta, pozyskuje zamówienia i zakłada nowe konta, planując i organizując codzienny harmonogram pracy tak, aby wykorzystać istniejące lub potencjalne punkty sprzedaży i inne czynniki handlowe.
▪ Koncentruje wysiłki sprzedażowe poprzez badanie istniejącej i potencjalnej liczby dealerów.
▪ Składa zamówienia powołując się na cenniki i literaturę produktową.
▪ Informuje kierownictwo na bieżąco, przesyłając raporty z działalności i wyników, takie jak raporty z codziennych rozmów, tygodniowe plany pracy oraz miesięczne i roczne analizy terytorialne.
▪ Monitoruje konkurencję, zbierając aktualne informacje rynkowe na temat cen, produktów, nowych produktów, harmonogramów dostaw, technik merchandisingu itp.
▪ Zaleca zmiany w produktach, usługach i polityce poprzez ocenę wyników i rozwoju konkurencji.
▪ Rozwiązuje skargi klientów poprzez badanie problemów;opracowywanie rozwiązań;przygotowywanie raportów;przedstawianie zaleceń kierownictwu.
▪ Utrzymuje wiedzę fachową i techniczną uczestnicząc w warsztatach edukacyjnych;recenzowanie publikacji branżowych;tworzenie sieci osobistych;uczestnictwo w stowarzyszeniach zawodowych.
▪ Zapewnia dokumentację historyczną poprzez prowadzenie dokumentacji dotyczącej sprzedaży obszarowej i klientów.
▪ Wnosi wkład w wysiłki zespołu, osiągając powiązane wyniki, jeśli to konieczne.

Umiejętności/kwalifikacje:
Obsługa klienta, Osiąganie celów sprzedażowych, Umiejętności zamykania transakcji, Zarządzanie terytorium, Umiejętności poszukiwania klientów, Negocjacje, Pewność siebie, Znajomość produktu, Umiejętności prezentacji, Relacje z klientami, Motywacja do sprzedaży
Preferowany język mandaryński

Wynagrodzenie: 40 000–60 000 dolarów DOE
Copywriter z językiem angielskim
Opis pracy:
- Pisz, przeglądaj i opracowuj atrakcyjne teksty do komunikacji i promocji produktów na wielu różnych platformach i mediach, w tym na stronach internetowych, broszurach, postach w mediach społecznościowych, artykułach PR, reklamach, artykułach na blogach, filmach i nie tylko na rynkach anglojęzycznych.
- Pracuj w zróżnicowanym zespole opracowującym kreatywne koncepcje i pomysły na kampanie mające na celu zwiększanie świadomości marki i promowanie wprowadzania na rynek nowych produktów.
- Weź udział w projektach brandingowych jako część większego zespołu.
- Zarządzaj projektami copywritingu i współpracuj z różnymi zespołami, aby upewnić się, że projekty przebiegają zgodnie z planem i dotrzymują terminów.

Wymagania:
- Native speaker języka angielskiego, licencjat.
- Siedziba w Shenzhen, Chinach, USA i Wielkiej Brytanii.
- Minimum 1-2 lata doświadczenia w pisaniu tekstów na media cyfrowe (strony internetowe, artykuły PR i blogi, reklamy itp.).
- Doskonała umiejętność zarządzania czasem i efektywność pracy.
- Umiejętność pracy wielozadaniowej i jednoczesnego żonglowania wieloma projektami w dynamicznym i zorientowanym na wyniki środowisku.
- Doskonałe wyczucie szczegółów.
- Zainteresowany technologią i produktami energii odnawialnej.
- Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność gry w zespole.
- Język chiński mandaryński będzie dodatkowym atutem, ale nie obowiązkowym.
Asystentka Biznesowa
Opis pracy
Obowiązki:

Opis pracy

Kluczowe Obowiązki:
▪ Pełnienie funkcji pierwszego kontaktu z dyrektorem zarządzającym
▪ Działanie w imieniu dyrektora i reprezentowanie go w razie potrzeby, w tym zarządzanie telefonami, zapytaniami i prośbami
▪ Po każdej nieobecności składanie dyrektorowi szczegółowych i dokładnych notatek
▪ Bieżąca realizacja projektów, w tym planowanie wydarzeń, przyjmowanie zamówień i realizacja według wewnętrznych procedur
▪ Uczestnictwo w spotkaniach i sporządzanie notatek uzupełniających
Zasadnicze wymagania:
▪ Posiada wykształcenie wyższe
▪ Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
▪ Doskonałe umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej. (preferowany język mandaryński)
▪ Znajomość pakietów Microsoft Office
Profil osobowości:
▪ Wykazuje inicjatywę przy minimalnym nadzorze
▪ Dbamy o jakość i dokładność projektów od początku do końca
▪ Potrafi poradzić sobie z dużym obciążeniem pracą, dotrzymując ścisłych terminów
▪ Doskonałe umiejętności organizacyjne
▪ Elastyczny i chętny do podejmowania zadań doraźnych
▪ Komfort pracy samodzielnej i w zespole
Korzyści:
Praca na pełny etat z atrakcyjnym wynagrodzeniem i premią

Wynagrodzenie: 3000-4000 dolarów DOE

Lokalny specjalista ds. marketingu:
Opis pracy:
- Ściśle współpracować z zespołem marki centrali ROYPOW, prowadzić lokalną zintegrowaną komunikację marketingową ROYPOW, w tym projekty online i offline;
- Współpracuj z kolegami z centrali zajmującymi się mediami społecznościowymi, zarządzaj kontami ROYPOW USA na Facebooku i Linkedin, rozwijaj i zarządzaj wpływowymi i recenzentami YouTube i innych platform;wraz z kolegami z centrali w Chinach w celu zarządzania grupami ROYPOW na Facebooku, w razie potrzeby rozwijaj nowe grupy w mediach społecznościowych.
- Planowanie i tworzenie treści, w tym artykułów, filmów i zdjęć.
- Rozwijaj i współpracuj z lokalnymi mediami branżowymi, mediami informacyjnymi, forami internetowymi lub platformami wiedzy w celu prowadzenia kampanii PR ROYPOW i promocji produktów.
- Pomóż zespołowi centrali w ułatwianiu lokalnych targów i rozwiązywaniu problemów związanych z marketingiem w kanale sprzedaży.
- Praca jako lokalny przedstawiciel ROYPOW podczas występów przed kamerą lub podczas wywiadu będzie dodatkowym atutem.

Wymagania:
- Mieszka w USA.
- Minimum 2-3 lata doświadczenia w komunikacji marketingowej.

Nie ma pasującej pracy?

Czekamy na Twoją niezamówioną aplikację!

Skontaktuj się z nami

tel_ico

Prosimy o wypełnienie formularza. Nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe

  • Twitter ROYPOW
  • ROYPOW na Instagramie
  • YouTube ROYPOW
  • ROYPOW na linku
  • ROYPOW na Facebooku