banner-01
banner-02
banner-03

Përfitimet e LiFePO4Bateritë

Longer Life

Jetë më e gjatë

Mbi 3 deri në 4 herë jetëgjatësia e acidit të plumbit dhe redukton investimin e përgjithshëm të baterisë.

Maintenance Free

Pa mirëmbajtje

Nuk kërkon asnjë nga lotimi, barazimi dhe pastrimi.

Rapid Charging

Karikimi i Shpejtë

Karikimi i shpejtë i mundësive mundëson rimbushjen në një pauzë kafeje.

Cost Effective

Me kosto efektive

Deri në 70% kursime në energji, pajisje, punë dhe kohë joproduktive për 5 vjet.

Consistent Power

Fuqia e qëndrueshme

Fuqia me performancë të lartë dhe tension i baterisë gjatë gjithë ngarkimit të plotë.

Inbuilt Protection

Mbrojtje e integruar

BMS inteligjente parandalon automatikisht shkarkimin e tepërt, ngarkimin, tensionin dhe temperaturën, etj.

0Mirëmbajtja
5yrGarancia
10yrJetëgjatësia e baterisë
-4~131°FDuke punuar
mjedisi
3500+Ciklet e jetës

Rreth Nesh

RoyPow është themeluar në qytetin Huizhou, Provinca Guangdong, Kinë, me fabrika prodhuese në Kinë dhe filiale në SHBA, Evropë, Japoni, MB, Australi dhe Afrikën e Jugut, etj. Ne jemi specializuar në Kërkim dhe Zhvillim dhe në prodhimin e Li-ionit për alternativat e acidit të plumbit prej vitesh, dhe ne po bëhemi një lider global në zëvendësimin e li-ionit në fushën e acidit të plumbit.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni